Bělení zubů

Objednejte se
Úvod Služby Bělení zubů
  • Domácí bělení a ordinační bělení
  • Aplikace dentálních šperků
  • Snížení citlivosti zubů po bělení

Bělení zubů je proces, při kterém jsou velké barevné molekuly rozštěpeny účinnou látkou na menší řetězce, které se při dopadu světla jeví méně tmavé. Zdravé sklovině a řádně ošetřeným zubům tedy nehrozí žádné nebezpečí. Zuby při bělení pouze dočasně ztrácí nepatrné množství vody, a proto mohou být po ošetření dočasně citlivé, ale této citlivosti předcházíme použitím speciálního přípravku, který aplikujeme ihned po bělení.

Nabízíme ordinační a domácí bělení. Konečný výsledek je u obou druhů stejný, avšak liší se rychlostí jeho dosažení a také koncentrací účinné bělící látky. Ještě před bělením musíme chrup vyšetřit a zjistit, zda nejsou přítomny kazy, protože bělící látka může přijít pouze na zdravou sklovinu nebo zub řádně ošetřený výplní. Na základě přání a očekávání klienta zvolíme nejvhodnější způsob bělící techniky.

Bělící gel je schopen barevně ovlivnit pouze zubní tkáň. Neovlivňuje bílé výplně ani korunky, a proto může dojít k určitému optickému ztmavení stávajících výplní (korunek) vlivem zesvětlení okolních zubů bělící látkou. Pokud barevně nevyhovují novému stavu, je zapotřebí vymodelovat nové, které budou barevně ladit k vyběleným zubům.  Barevný výsledek nelze určit dopředu, je dán genetickým odstínem zuboviny.

Senovážné nám. 22
110 00 Praha 1
GPS: 50°05'7.2238" 14°25'56.1046"
Navigovat z místa
Po: 7:15 - 15:00
Út: 7:15 - 13:00
St: 7:15 - 15:00
Čt: 7:15 - 13:00
Pá: 7:15 - 13:00