Bělení zubů

Objednejte se
Úvod Služby Bělení zubů
  • Domácí bělení
  • Kombinované bělení (domácí plus ordinační část)
  • Snížení citlivosti zubů po bělení

Bělení zubů je estetickou záležitostí a možnou volbou každého pacienta.

Zdravé sklovině a řádně ošetřeným zubům při bělení nehrozí žádné nebezpečí. Zuby při bělení pouze dočasně ztrácí nepatrné množství vody, a proto mohou být po ošetření dočasně citlivé, ale této citlivosti předcházíme použitím lokální fluoridace, kterou je možné aplikovat do Vašich nosičů na bělení namísto bělicího gelu ihned po bělení.

Nabízíme domácí bělení. Před bělením musíme chrup vyšetřit a zjistit, zda nejsou přítomny kazy, protože bělící látka může přijít pouze na zdravou sklovinu nebo zub řádně ošetřený výplní.

Poté se zuby otisknou na tzn. nosiče, což jsou formičky padnoucí přímo na Vaše zuby, do kterých si doma aplikujete bělicí gel.

Bělící gel je schopen barevně ovlivnit pouze zubní tkáň. Neovlivňuje bílé výplně ani korunky, a proto může dojít k určitému optickému ztmavení stávajících výplní (korunek) vlivem zesvětlení okolních zubů bělící látkou. Pokud barevně nevyhovují novému stavu, je zapotřebí vymodelovat nové, které budou barevně ladit k vyběleným zubům.  Barevný výsledek nelze určit dopředu. Vaše individuální nosiče (průhledné formičky na bělicí gel) můžete používat i v budoucnu na oživení barvy a též k lokální aplikaci fluoridačních past a gelů.

Kombinované bělení má fázi domácí (průběh stejný jako v textu nahoře), ale je doplněn také fází ordinační, kdy se dolaďuje finální odstín ještě v ordinaci. Tato ordinační fáze trvá 90 minut.

Senovážné nám. 22
110 00 Praha 1
GPS: 50°05'7.2238" 14°25'56.1046"
Navigovat z místa
Po: 07:30 – 17:00
Út: 07:30 – 19:00
St: 07:30 – 17:00
Čt: 07:30 – 17:00
Pá: 08:00 – 14:00