Zubní ordinace

Objednejte se
Úvod Zubní ordinace

Navštivte naši zubní ordinaci, která se nachází na příjemném a klidném místě s výbornou dostupností v centru Prahy. Nabízíme Vám velmi kvalitní péči díky osobnímu přístupu a nejnovějším technologiím. Klademe důraz na Vaše pohodlí a spokojenost, bezbolestnost, funkčnost a estetiku ošetření.

Naším hlavním cílem je Váš zdravý a krásný úsměv.

Kvalitní péče

Máme mnoho zkušeností a dále se vzděláváme, abychom  Vám mohli nabídnout to nejlepší ošetření.

Moderní technologie

Nejnovější vybavení a postupy nám umožní poskytnout Vám co největší komfort  a současně precizní péči.

Uděláme si na Vás čas

Na kvalitní ošetření s trvalými výsledky potřebujeme čas, který si vyhradíme pouze pro Vás.

Garance trvalého výsledku

Spolupracujeme se zubní laboratoří vysoké úrovně, která garantuje kvalitní práci stejně jako my. Naším cílem je zajistit a udržovat Váš úsměv zdravý, abyste si mohli užívat každý den beze strachu z neočekávané bolesti zubů způsobené zanedbaným chrupem.

Rádi ošetříme Vás i  Vaše děti

Péči o dětské pacienty rozhodně nezanedbáváme. Rádi bychom měli klientelu, která s námi roste, abychom mohli včas zachytit a šetrně vyřešit jakýkoliv problém, aniž by přerostl ve větší komplikace a vyvolal tak strach ze zubního lékaře.

Máme smlouvy s pojišťovnami

V dnešní době nelze poskytovat komplexní stomatologickou péči, která by byla celá hrazená pouze ze zdravotního pojištění, proto jsou u nás některé služby plně hrazené klientem. Máme ale také některé výkony plně hrazené ze zdravotního pojištění, protože máme uzavřené smluvní vztahy s hlavními zdravotními pojišťovnami: 111 (VZP), 201 (VoZP), 205 (ČPZP), 207 (OZP), 209 (ZPŠ).

Stálý pracovní kolektiv

Můžete se spolehnout, že stanete-li se naším klientem, bude o Vás vždy postaráno. Když Vás nebudeme moci ošetřit my, vždy budeme mít zajištěný zástup, o kterém budete včas informováni.

Budete se k nám těšit (navštivte naši ordinaci a přesvědčte se sami, že se k zubnímu lékaři můžete i těšit).

Senovážné nám. 22
110 00 Praha 1
GPS: 50°05'7.2238" 14°25'56.1046"
Navigovat z místa
Po: 7:15 - 15:00
Út: 7:15 - 13:00
St: 7:15 - 15:00
Čt: 7:15 - 13:00
Pá: 7:15 - 13:00